Ātrās montāžas savienotājs
Modeļa nosaukums: APC/UPC optiskās šķiedras ātrās montāžas savienotājs
Savienotāja garums: 52 mm
Savienotāja struktūra: iepriekš-iegultais veids
Pielietojums: nolaižamais kabelis, iekštelpu kabelis, āra kabelis
Kabeļa veids: 2 * 3 mm plakans kabelis; Φ0,9 mm apaļš kabelis
Šķiedras režīms: viens un vairāku{0}}režīms
Atdeves zudums: APC lielāks vai vienāds ar 50 dB UPC lielāks vai vienāds ar 45 dB
- Produkta ievads

FTTH LC UPC/APC 0,2 dB viena režīma 50 MM optiskās šķiedras ātrais savienotājs
Inovatīva tīkla integrācijas platforma

Mūsu uzlabotais FTTH LC šķiedru optikas ātrās montāžas savienotājs piedāvā izcilu veiktspēju ar īpaši-zemiem ievietošanas zudumiem un lieliem atgriešanas zuduma parametriem. Šis kompaktais savienotājs, kas paredzēts liela-blīvuma lietojumiem, nodrošina uzticamu lauka izbeigšanu ar minimālām instrumenta prasībām, padarot to ideāli piemērotu mūsdienu optiskās šķiedras tīkliem.
Galvenās funkcijas un priekšrocības
Kompakts dizains
LC savienotāja mazais formas faktors nodrošina lielāku portu blīvumu plākstera paneļos un aprīkojumā. Tā kompaktais izmērs neapdraud veiktspēju, nodrošinot izcilas optiskās īpašības.
Uzlabota veiktspēja
Īpaši{0}}zemi ievietošanas zudumi un lieli atgriešanas zudumi ar precīzi{1}}konstruētiem komponentiem. Mūsu savienotāji uztur stabilu optisko veiktspēju dažādos vides apstākļos un vairākos pārošanās ciklos.
Viegla uzstādīšana
Mehāniskā savienotāja konstrukcija ļauj ātri un{0}}mazāk montēt uz vietas ar konsekventiem rezultātiem. Intuitīvais dizains samazina instalēšanas kļūdas un samazina tīkla tehniķu izvietošanas laiku.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Specifikācija |
|---|---|
| Savienotāja veids | LC UPC/APC |
| Šķiedras veids | Viens režīms (G.652.D) |
| Ievietošanas zudums | 0,2 dB (parasti); 0,4 dB (maksimums) |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB; APC ir lielāks par vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -40 grādi līdz +85 grāds |
| Izturība | >500 pārošanās cikli |
| Stiepes izturība | Lielāks vai vienāds ar 50N (Δ IL mazāks vai vienāds ar 0,2 dB) |
| Atloka izturība | Lielāks vai vienāds ar 100N |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi
FTTH LC šķiedru optikas ātrās montāžas savienotājs ir uz vietas{0}}instalējams komponents, kas paredzēts ātrai un efektīvai pabeigšanai mūsdienu optiskajos tīklos. Tā galvenā priekšrocība ir ātrās-montāžas iespēja, kas novērš vajadzību pēc tradicionālajām līmvielām, pulēšanas vai saplūšanas, izmantojot iepriekš-iegulto šķiedru un mehānisko savienojuma mehānismu savienotāja korpusā. Šis dizains ļauj uzstādīt tikai divās minūtēs, izmantojot tikai pamata rīkus, piemēram, noņēmēju un nazi, ievērojami samazinot izvietošanas laiku un izmaksas. Šie savienotāji nodrošina augstu veiktspēju ar zemu ievietošanas zudumu (parasti mazāku vai vienādu ar 0,3 dB) un lieliem atgriešanas zudumiem (lielākiem par vai vienādiem ar 50 dB), un tie piedāvā plašu savietojamību ar dažādām viena -moda šķiedrām, tostarp nejūtīgo G.657A, padarot tos par galveno risinājumu TBFTTH, FT un datu centriem.




Kvalitātes nodrošināšana un loģistikas vadība
Katra izstrādājuma vienība tiek pakļauta stingrai pārbaudei un kvalitātes apstiprināšanai, lai nodrošinātu atbilstību starptautiskajiem standartiem un specifikācijām. Mūsu visaptverošais tehniskā atbalsta tīkls nodrošina ekspertu palīdzību visā produkta dzīves ciklā.

Serviss un atbalsts
Paldies par uzmanību mūsu produktiem. Ja jums ir kādi jautājumi, mēs savlaicīgi sniegsim tehnisko atbalstu un apkalposim jūs no visas sirds.
Populāri tagi: ātrās montāžas savienotājs, Ķīnas ātrās montāžas savienotāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca












