SC ātrās šķiedras savienotājs
lttem: SC ātrās šķiedras savienotājs
Garums: 53mm
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dBRAtdeves zudums UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC lielāks vai vienāds ar 55 dB Darba temperatūra: -20 ~ +75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
- Produkta ievads
SC Fast Fiber Connector ir efektīvs, uz vietas{0}}instalējams risinājums, kas paredzēts optisko šķiedru savienojumu pilnveidošanai. Tā novatoriskais mehāniskais savienojuma mehānisms nodrošina izcilu stabilitāti un uzticamību, vienlaikus atbalstot līdz pat 500 pārošanās cikliem, lai nodrošinātu ilgstošu-izturību prasīgās vidēs.

Tehniskā specifikācija
| Vienums | SC ātrās šķiedras savienotājs |
| Garums | 53 mm |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVGs0.3dB MAX<0.5dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC250dB / APCz55dB |
| Darba temperatūra | -20~+75C |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs | Nolaižamais kabelis2.0*.0mm/2.0*5.0mm |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi





Serviss un atbalsts
Populāri tagi: sc ātrās šķiedras savienotājs, Ķīna sc ātrās šķiedras savienotāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca












