Ūdensizturīgs ātrais savienotājs
ltem: Ūdensizturīgs ātrais savienotājs
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums: AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX mazāks vai vienāds ar 0,5 dB
Atdeves zudums: UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC lielāks vai vienāds ar 55 dB
Darba temperatūra: -20~+75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Kabeļa diametrs: nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm / 2,0 * 1,6 mm
- Produkta ievads
Augstas veiktspējas{0}}ūdensizturīgs dizains
Mūsu ūdensizturīgie ātrie savienotāji nodrošina ātru,{0}}bez rīku instalēšanu, vienlaikus nodrošinot izcilu optisko veiktspēju un ilglaicīgu{1}}izturību.
Precīza optika un spēcīga aizsardzība
Šis savienotājs nodrošina īpaši-zemus ievietošanas zudumus un lielus atgriešanās zudumus, nodrošinot vislabāko signāla integritāti liela-ātruma datu pārraidei. Tā ūdensnecaurlaidīgais dizains ar IP67 novērtējumu nodrošina stabilu savienojumu visos pielietojuma gadījumos.

Tehniskā specifikācija
| ltem | Ūdensizturīgs ātrais savienotājs |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVG Mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC Lielāks vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -20~+75 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs | Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm / 2,0 * 1,6 mm |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi




Tehniskais atbalsts un kvalitātes nodrošināšana

Serviss un atbalsts
Mēs patiesi novērtējam jūsu uzticību un atbalstu. Mūsu nelokāmā apņemšanās ir nodrošināt jums konsekventu, uzticamu pakalpojumu un tehnisko palīdzību. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, jebkurā laikā sazinieties ar mums. Mēs ceram ar jums veicināt ilgtermiņa-un abpusēji izdevīgu sadarbību.
Populāri tagi: ūdensizturīgs ātrais savienotājs, Ķīnas ūdensizturīgo ātro savienotāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca














