SC APC optiskās šķiedras ātrais savienotājs
ltem: SC APC optiskās šķiedras ātrais savienotājs
Garums: 60mm
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dBRAtdeves zudums UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC, lielāks vai vienāds ar 55 dB Darba temperatūra: -20 ~ +75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
Apaļš kabelis: 5.0mm/3.0mm/2.0mm/0.9mm
- Produkta ievads
Šāda veida savienotājs var nodrošināt stabilu veiktspēju pat skarbos apstākļos. Tā kompaktais horizontālais dizains nodrošina vieglu uzstādīšanu šaurās telpās, nemazinot mehānisko izturību. Pateicoties uzlabotajai UPC pulēšanai, savienotājs nodrošina lielisku atgriešanās zudumu un samazina signāla zudumu efektīvas pārraides laikā. Cirkonija keramikas apvalks nodrošina vislabāko savienojumu.

Tehniskā specifikācija
| ltem | SC APC optiskās šķiedras ātrais savienotājs |
| Garums | 60 mm |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVG Mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC Lielāks vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -20~+75 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs |
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm Apaļš kabelis: 5.0mm/3.0mm/2.0mm/0.9mm |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi





Serviss un atbalsts
Populāri tagi: sc apc optiskās šķiedras ātrais savienotājs, Ķīna sc apc optiskās šķiedras ātrā savienotāja ražotāji, piegādātāji, rūpnīca










