Optiskās šķiedras ātrs savienotājs
Produkta modelis: Optiskās šķiedras ātrs savienotājs
Savienotāja garums: 55 mm
Savienotāja struktūra: iepriekš-iegultais veids
Pielietojums: nolaižamais kabelis, iekštelpu kabelis, āra kabelis
Kabeļa veids: 2 * 1,6 mm, 2 * 3 mm plakans kabelis
Šķiedras režīms: viens un vairāku{0}}režīms
Atdeves zudums: APC lielāks vai vienāds ar 50 dB UPC lielāks vai vienāds ar 45 dB
- Produkta ievads
Inovatīva tīkla integrācijas platforma

Šis novatoriskais optiskās šķiedras ātrā savienotāja savienotājs ir īpaši izstrādāts ūdensnecaurlaidīgai uzstādīšanai ārpus telpām un FTTH piekļuves aprīkojuma savienošanai ar izcilu efektivitāti un uzticamību.
Izstrādāts vienkāršībai un veiktspējai, ātrai skrūvju fiksācijai ar atbilstošiem adapteriem, kas nodrošina netraucētu dokošanu ar izvades adapteriem. Uzstādīšanas process ir ārkārtīgi vienkāršs, neprasot īpašus instrumentus, vienlaikus saglabājot zemus ievietošanas zudumus un augstus atgriešanas zuduma raksturlielumus, kas atbilst visprasīgākajiem nozares standartiem.
Galvenās funkcijas un priekšrocības
Viegla uzstādīšana
Darbība uz-vietnes ir vienkārša un nav nepieciešami īpaši rīki, samazinot instalēšanas laiku līdz aptuveni 50 sekundēm.
Augsta veiktspēja
Izcila atdeves zuduma veiktspēja: APC lielāks vai vienāds ar 50 dB, UPC lielāks vai vienāds ar 45 dB ar 0,3 dB ievades zudumu.
Izturīga konstrukcija
Izgatavots no augstas -kvalitatīviem materiāliem, tostarp cirkonija keramikas uzgaļa un nerūsējošā tērauda sastāvdaļām, kas nodrošina ilgtermiņa-uzticamību.
Daudzpusīga saderība
Savietojams gan ar viena -režīmu, gan daudzrežīmu{1}}šķiedrām, kas atbalsta dažādu veidu kabeļus, tostarp 2 * 1,6 mm un 2 * 3 mm plakanos kabeļus.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Specifikācija |
|---|---|
| Modeļa nosaukums | CFO-SC-L5204 |
| Savienotāja veids | APC/UPC |
| Savienotāja garums | 55 mm |
| Savienotāja struktūra | Iepriekš{0}}iegultais veids |
| Piemērojamie kabeļi | Nolaižamais kabelis, iekštelpu kabelis, āra kabelis |
| Kabeļa veids | 2 * 1,6 mm, 2 * 3 mm plakans kabelis |
| Šķiedras režīms | Viens un vairāki{0}}režīmi |
| Darbības viļņa garums | 1260 ~ 1650 nm |
| Ievietošanas zudums | 0,3 dB (parasti); 0,5 dB (maks.) |
| Atgriešanās zaudējums | APC lielāks vai vienāds ar 50 dB; UPC Lielāks vai vienāds ar 45 dB |
| Darba temperatūra | -40 grādi līdz +85 grāds |
| Stiepes izturība | Lielāks vai vienāds ar 45N (Δ IL mazāks vai vienāds ar 0,2 dB) |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi
FTTH / FTTR / FTTX
Ideāli piemērots šķiedru-uz-izvietošanai mājās ar ātras instalēšanas prasībām ierobežotās telpās.
Attēlu pārraide
Atbalsta liela{0}}joslas platuma video un attēlu pārraides sistēmas ar stabilu veiktspēju.
Optiskās pārbaudes instrumenti
Nodrošina uzticamus savienojumus testēšanas un mērīšanas iekārtām ar minimāliem zaudējumiem.
Datu centri
Atvieglo ātru izvietošanu un apkopi augsta{0}}blīvuma savienojamības vidēs.
Kvalitātes nodrošināšana un loģistikas vadība
Savienotāju komplekts ir izgatavots no cietiem materiāliem. Visi tā PBT korpusa, cirkonija keramikas uzgaļa, PEI V-spravu montāžas un nerūsējošā tērauda iekšējās konstrukcijas materiāli atbilst ROHS un REACH vides aizsardzības standartiem, nodrošinot produkta kvalitāti un atbildību pret vidi.
Katra produkta vienība tiek pakļauta daudzpakāpju-stingrai testēšanai un kvalitātes apstiprināšanas procesam, lai nodrošinātu pilnīgu atbilstību starptautiskajiem standartiem un specifikācijām. No sākotnējās komponentu pārbaudes līdz galīgajai veiktspējas pārbaudei katrs solis tiek dokumentēts un pārskatīts.
Mūsu visaptverošais tehniskā atbalsta tīkls, ko veido pieredzējuši inženieri un atsaucīgas servisa komandas, sniedz ekspertu palīdzību visā produkta dzīves ciklā -no projektēšanas un uzstādīšanas līdz darbībai un apkopei-, nodrošinot uzticamību un klientu apmierinātību katrā posmā.

Serviss un atbalsts
Glory Optical Communication Co, Limited atrodas Ningbo Ķīnā. Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze optisko šķiedru sakaru un FTTx tīklu jomā, koncentrējoties uz pasīvo optisko šķiedru produktu un FTTA/FTTH/FTTR risinājumu ražošanu, pētniecību un izstrādi un pārdošanu.
Ja jums ir kādi jautājumi, mēs savlaicīgi sniegsim tehnisko atbalstu un apkalposim jūs no visas sirds.
Populāri tagi: optiskās šķiedras ātrais savienotājs, Ķīnas optisko šķiedru ātro savienotāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca













