Optiskās šķiedras ātrais savienotājs
ltem: Fiber Optics Fast Connector
Garums: 60mm
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dBRAtdeves zudums UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC, lielāks vai vienāds ar 55 dB Darba temperatūra: -20 ~ +75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Kabeļa diametrs: nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
Apaļš kabelis: 0,9 mm
- Produkta ievads
Vairāku-standartu saderīgs starpsavienojums
Šis optiskās šķiedras ātrais savienotājs ir īpaši izstrādāts mūsdienu optisko šķiedru tīkliem, lai nodrošinātu uzticamu starpsavienojumu starp dažādiem savienotāju veidiem. Tā precīzā struktūra nodrošina to, ka signāla pārraide tuvojas teorētiskajam ierobežojuma zudumam, padarot to par ideālu izvēli vairāku-standarta savienotāju saderības scenārijiem telekomunikāciju infrastruktūrā.
Hibrīda adaptācija un optiskā optimizācija
Šis hibrīdais adapteris ir izgatavots no precīzi kalibrētām uzmavām un augstas kvalitātes{0}}materiāliem, un tas nodrošina izcilu optisko veiktspēju sarežģītās uzstādīšanas vidēs. Divu galu slīpā plaknes fiziskā kontakta (APC) struktūra efektīvi nomāc atstarošanu, nodrošinot galveno tehnisko garantiju signāla integritātei liela ātruma datu pārraides scenārijos.
Kvalitātes nodrošināšana un globāla uzticēšanās
• Stingra kvalitātes kontroles sistēma: ražo Ningbo GloryOptical Communication, izmantojot daudzdimensiju kvalitātes kontroles procesu, lai nodrošinātu konsekventu veiktspēju visās partijās.
• Pakalpojumu iespējas visā pasaulē. Pateicoties optisko šķiedru tehnoloģiju attīstībai, mēs esam kļuvuši par -ilgtermiņa uzticamu globālo telekomunikāciju operatoru partneri.

Tehniskā specifikācija
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi




Tehniskais atbalsts un kvalitātes nodrošināšana
| ltem | SC/APC ātrais savienotājs |
| Garums | 60 mm |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVG Mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC Lielāks vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -20~+75 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs |
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm Apaļš kabelis: 0,9 mm |

Serviss un atbalsts
Paldies par uzticību un atbalstu. Mēs esam pilnībā apņēmušies nodrošināt jums pastāvīgu, uzticamu pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Mēs ceram uz ilgstošu un produktīvu sadarbību
Populāri tagi: Fiber Optic Fast Connector, Ķīna Fiber Optic Fast Connector ražotāji, piegādātāji, rūpnīca












