Fiber ātrais savienotājs
ltem: Fiber Quick Connector
Garums: 53mm
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dBRAtdeves zudums UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC lielāks vai vienāds ar 55 dB Darba temperatūra: -20 ~ +75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Kabeļa diametrs: nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
Apaļš kabelis: 0,9 mm
- Produkta ievads
APC horizontālais optiskās šķiedras ātrais savienotājs ir augstas veiktspējas{0}}produkts, ko Ningbo GloryOptical Communication Technology Co., Ltd. īpaši izstrādājis skarbiem optiskās komunikācijas scenārijiem. Pateicoties zemam ievietošanas zudumam (mazāks vai vienāds ar 0,3 dB@ vidēji / mazāks vai vienāds ar 0,5 dB@ maksimums) un lieliem atgriešanās zudumiem (lielāki par vai vienādi ar 55 dB), tas nodrošina izcilu signāla integritāti. Tā ir ideāla izvēle telekomunikāciju tīkliem, datu centriem un platjoslas piekļuves scenārijiem. Tā izturīgā struktūra nodrošina stabilu darbību mainīgos vides apstākļos.

Tehniskā specifikācija
| ltem | Fiber ātrais savienotājs |
| Garums | 53 mm |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVG Mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC Lielāks vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -20~+75 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs |
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm Apaļš kabelis: 0,9 mm |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi





Serviss un atbalsts
Mēs stāvam aiz mūsu produktu kvalitātes un piedāvājam garantiju, lai nodrošinātu jums sirdsmieru. Ja rodas problēmas ar produktiem, mūsu tehniskā atbalsta komanda cieši sadarbosies ar jums, lai tās ātri un efektīvi atrisinātu. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu klienti saņemtu uzticamu, augstas -veiktspējas produktu, kas atbilst viņu īpašajām prasībām un pārsniedz viņu cerības.
Populāri tagi: šķiedru ātrais savienotājs, Ķīnas šķiedru ātro savienotāju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca












