SC APC Fiber ātrais savienotājs
ltem: SC APC Fiber ātrais savienotājs
Garums: 53mm
Uzgaļi: SM/UPC / SM/APC
Uzmavu iekšējais diametrs: 125 um
Ievietošanas zudums AVG mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dBRAtdeves zudums UPC lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC lielāks vai vienāds ar 55 dB Darba temperatūra: -20 ~ +75 grādi
Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85 grādi
Pārošanās laiki: 500 reizes
Kabeļa diametrs: nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm
Apaļš kabelis: 0,9 mm
- Produkta ievads
Operatora{0}}pakāpes optiskās savienojamības maksimums GloryOptical SC APC Fibre Quick Connector ir īpaši izstrādāts skarbām telekomunikāciju vidēm. Pateicoties uzlabotajai slīpā fiziskā kontakta (APC) pulēšanas tehnoloģijai, tas samazina pretatstarošanu un optimizē signāla integritāti, kas ir galvenā garantija ātrgaitas datu pārraides scenārijiem.
Izstrādāts atbilstoši stingrām tehniskajām specifikācijām, tā 53 mm standartizētais formas faktors nodrošina izcilu izturību sarežģītās tīkla infrastruktūrās. Savienotāja pastiprinātā konstrukcija nodrošina uzticamu darbību mainīgos apstākļos, konsekventi saglabājot signāla skaidrību. Tas ir īpaši piemērots misijai-kritiskiem iestatījumiem, tostarp datu centriem, telekomunikāciju mugurkaula sistēmām un ātrdarbīgiem- platjoslas tīkliem, kur bezkompromisa veiktspēja ir būtiska.

Tehniskā specifikācija
| ltem | SC APC Fiber ātrais savienotājs |
| Garums | 53 mm |
| Uzmavas | SM/UPC/SM/APC |
| Uzmavu iekšējais diametrs | 125 um |
| Ievietošanas zudums | AVG Mazāks vai vienāds ar 0,3 dB MAX Mazāks vai vienāds ar 0,5 dB |
| Atgriešanās zaudējums | UPC Lielāks vai vienāds ar 50 dB / APC Lielāks vai vienāds ar 55 dB |
| Darba temperatūra | -20~+75 grādi |
| Uzglabāšanas temperatūra | -40~+85 grādi |
| Pārošanās laiki | 500 reizes |
| Kabeļa diametrs |
Nolaižamais kabelis: 2,0 * 3,0 mm / 2,0 * 5,0 mm Apaļš kabelis: 0,9 mm |
Nozares pielietojuma scenāriji un risinājumi





Serviss un atbalsts
.
Populāri tagi: sc apc šķiedru ātrais savienotājs, Ķīna sc apc šķiedras ātrā savienotāja ražotāji, piegādātāji, rūpnīca










